Rss
ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Rss
28 червня
Магир Петро Михайлович


Федерація каное України вітає з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
і бажає здоров'я та успіхів!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 901
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Июнь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
» » Кубок України. День другий. 1000 м. Стартові протоколи
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 995
До вашої уваги стартові протоколи на дистанції 1000 метрів у програмі 2-го дня Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської, який триває на олімпійській базі у Дніпрі. Нагадаємо, в ранковій сесії – фінальні заїзди серед дорослих та юніорів в одиночках та двійках в обох видах веслування на дистанції 1000 метрів (12 фіналів).

Найбільш цікавими бачаться заїзди байдарок-одиночок, де за перемогу боротимуться молодість в особі южненця Олега Кухарика та досвід в особі Віталія Цуркана, який представляє Волинську область – цей фінал відкриє програму дня о 9.00, фінал каное-двійок о 10.22, де знову зійдуться Дмитро Янчук/ Тарас Міщук та Юрій Вандюк/ Андрій Рибачок, а також фінал каноїстів-одиночників о 9.07, де той же Вандюк, а також Едуард Шеметило спробують відібрати звання №1 в цьому виді у Павла Алтухова.

Заїзди розпочнуться о 9.00, останній фінал – о 10.52 (байдарка-двійка, юніорки), і ви їх зможете побачити у прямій трансляції на Інтернет-каналі Федерації каное України на відеохостингу youtube за наступним посиланням, а також в ефірі телеканалу XSPORT.
UkrCup-2017_startlist_day2_1000.pdf [325,17 Kb] (cкачиваний: 503)
 
Кубок України. День другий. 1000 метрів
 

1

9-00

К-1 чол.

фінал «А»

 

1 вода

Галкін Юрій

Одеська

 

2 вода

Сиромятников Олександр

Херсонська

 

3 вода

Копистинський Роман

Вінницька

 

4 вода

Беспалько Дмитро

Миколаївська

 

5 вода

Цуркан Віталій

Волинська

 

6 вода

Кухарик Олег

Одеська

 

7 вода

Баштовий Сергій

Полтавська

 

8 вода

Тарасюк Владислав

Рівненська

 

9 вода

Костишен Дмитро

Вінницька

2

9-07

С-1 чол.

фінал «А»

 

1 вода

Захаров Андрій

Херсонська

 

2 вода

Бородулько Володимир

Львівська

 

3 вода

Вандюк Юрій

Волинська

 

4 вода

Шеметило Едуард

Полтавська

 

5 вода

Алтухов Павло

Полтавська

 

6 вода

Харечко Данил

Одеська

 

7 вода

Троцюк Володимир

Волинська

 

8 вода

Яцюк Микола

Волинська

 

9 вода

Баландін Артем

Полтавська

3

9-15

К-1 жінки

фінал А

0 вода

Колесник Юлія

Миколаївська

 

1 вода

Смагіна марія

Тернопільська

 

2 вода

Юрійчук Юлія

Черкаська

 

3 вода

осмоловська Яна

Херсонська

 

4 вода

Шостак ольга

Львівська

 

5 вода

Ільїна Яна

Дніпропетровська

 

6 вода

Єднак Тетяна

Тернопільська

 

7 вода

Скворцова олена

Херсонська

 

8 вода

Сидорук Катерина

Полтавська

 

9 вода

Якименко тетяна

Київ

4

9-22

К-1 юніори

фінал А

 

1 вода

Пащенко Олександр

Вінницька

 

2 вода

Брезіцький Віталій

Львівська

 

3 вода

Гоберлас Сергій

Миколаївська

 

4 вода

Улицький Єгор

Дніпропетровська

 

5 вода

Рябов Валерій

Кіровоградська

 

6 вода

Очкур Микола

Херсонська

 

7 вода

Зайцев Олександр

Херсонська

 

8 вода

Чедрик Василь

Львівська

 

9 вода

Зарубін Олександр

Херсонська

5

10-00

С-1 юніори

фінал А

 

1 вода

Кряж Дмитро

Запорізька

 

2 вода

Дігтяр Владислав

Полтавська

 

3 вода

Берко Герман

Херсонська

 

4 вода

Шкарнега Андрій

Рівненська

 

5 вода

Братащук Владислав

Рівненська

 

6 вода

Яцюк Олександр

Волинська

 

7 вода

Шаргородський Ілля

Одеська

 

8 вода

Савчин Юрій

Івано-Франківська

 

9 вода

Сало Кирило

Дніпропетровська

6

10-07

К-1 юніорки

фінал А

 

1 вода

Миронова Дар"я

Київ

 

2 вода

Жеплінська Марта

Львівська

 

3 вода

Урюмцева Анастасія

Полтавська

 

4 вода

Овцинова Анастасія

Запорізька

 

5 вода

Бураго Ольга

Херсонська

 

6 вода

Клюєва Ірина

Одеська

 

7 вода

Кирилова Олена

Херсонська

 

8 вода

Кошляк Вікторія

Київ

 

9 вода

Волошина Марія

Кіровоградська

7

10-15

К-2 чол.

фінал

 

1 вода

Мельник Шмуль

Львівська

 

2 вода

Печенюк, Головчук

Миколаївська

 

3 вода

Біденко, Браташ

Зб

 

4 вода

Кухарик, Цуркан

Зб.

 

5 вода

Сиромятников, Волошко

Херсонська

 

6 вода

Жмуцький, Лахманов

Вінницька

 

7 вода

Бойчук С., Бойчук В.

Одеська

 

8 вода

Бутенко, Денисюк

Херсонська

 

9 вода

Ніконов, Жоха

Сумська

8

10-22

С-2 чол.

фінал

 

1 вода

Захаров,Хітрик

Херсонська

 

2 вода

Корець, Львов

Львівська

 

3 вода

Камерилов, Вергелес

Зб.

 

4 вода

Янчук,Міщук

Полтавська

 

5 вода

Сівков, Коваленко

Полтавська

 

6 вода

Рибачок,Вандюк

Волинська

 

7 вода

Овдійчук,Сидорчук

Рівненська

 

8 вода

Левченко,Шаповал

Миколаївська

 

9 вода

Сарабун,Шеметило

Зб.

9

10-30

К-2 жінки

фінал

 

1 вода

Ільїна, Задоя

Дніпропетровська

 

2 вода

Дубова, Пислару

Миколаївська

 

3 вода

Сидорук, Коваль

Зб.

 

4 вода

Нестерова, Новікова

Миколаївська

 

5 вода

Скворцова,Осмоловська

Херсонська

 

6 вода

Ященко,Свиридова

Зб.

 

7 вода

Копистинська, Камерилова

Зб.

10

10-37

К-2 юніори

фінал

 

1 вода

Повар.Гошко

Полтавська

 

2 вода

пащенко,Любчич

Зб.

 

3 вода

Смілка,Брезіцький

Львівська

 

4 вода

Гоберлас,Цикал

Зб.

 

5 вода

Хворостяний,Очкур

Зб.

 

6 вода

Чедрик,Зарубін

Зб.

 

7 вода

Магир,Корнова

Львівська

 

8 вода

Черняєв,Мельничук

Волинська

 

9 вода

Гуменюк,Браташ

Львівська

11

10-45

С-2 юніори

фінал

 

1 вода

Бражнік, Білоус

Миколаївська

 

2 вода

Іверов, Марцинюк

Херсонська

 

3 вода

Яцюк,Озимок

Зб

 

4 вода

Кисіль, Остапчук

Волинська

 

5 вода

Дігтяр,Кряж

Зб.

 

6 вода

Лабич,Савчин

Івано-Франківська

 

7 вода

Семенюк,Гушинець

Волинська

 

8 вода

Скрипник,Ляховський

Вінницька

 

9 вода

Федак, Карпенко

 

12

10-52

К-2 юніорки

фінал

 

1 вода

Цікало, Голінна

Черкаська

 

2 вода

Писаренко, Чабанюк

Полтавська

 

3 вода

Фуртатова, Крамаренко

Миколаївська

 

4 вода

Сайфутдінова,Таранішена

Полтавська

 

5 вода

Миронова, Кошляк

Київ

 

6 вода

Бураго, Клюєва

Зб.

 

7 вода

Кострик, Михальська

Зб.

 

8 вода

Шаліхевич, Лаговська

Київ

 

9 вода

Жеплінська, Андрухів

Львівська


Прес-служба ФКУ

Облако Тегов