.
Каноїст Павло АЛТУХОВ, який, нагадаємо, о 15.16 за київським часом, стартує в попередньому заїзді олімпійських змагань в каное-одиночці на дистанції 1000 метрів, поділився на своєму думками з приводу цієї події (текст приводиться в орігіналі):
- Сьогодні в мене перший старт на Олімпіаді. Чи я хвилююсь? Складно сказати. В світлі тих всіх подій що передували Олімпіаді (якість підтримки від держави, хвороби), можу сказати тільки одне, я радий що зміг таки попасти в Ріо. В Ріо, яке не зовсім таке як я уявляв, але то вже буде інша історія. І я просто отримую задоволення, що я тут і можу бачити все власними очима. Більше того, ще й буду тут виступати :). Хоча умови для виступу бажають кращого, сильний вітер і хвиля, на жаль зручні для лівих ). Вчора, до прикладу, швидкість вітру була 25 м/с, це 6 балів по морській термінології. Але як то кажуть - всі ми в однакових умовах. У будь-якому випадку, я докладу максимум зусиль і надіюсь що і на гребному каналі буде звучати український гімн.