- Уже випробував олімпійські об'єкти, вони не дуже хороші, але боротимемося, завойовуватимемо медалі для нашої країни.
- Що не відповідає високим вимогам?
- Є там робочі нюанси, через які цей канал не всім підійде. Там завжди дме боковий вітер, практично завжди. Або штиль, або боковий. Кому-то він піде, а комусь ні. На дистанції, починаючи з тисячі і до самого фінішу буде дути вітер.
- Кому це може зіграти на руку?
- Тим, хто гребе зліва - нормально, а тим, хто праворуч це не зовсім на руку. Їм доведеться постійно витрачати сили на те, щоб підрулювати човен і тримати його рівно (Юрій Чебан гребе зліва. - прес-служба).
- Доводилося читати, що вода в озері не дуже чиста. Тріатлоністи говорили, що намагаються не наковтатися води, адже це небезпечно. Чи є якісь побоювання в тому, що можна зачерпнути не те, що треба?
- Ну ми не маємо такого контакту з водою, як тріатлоністи. Брудна вона - це нюанси, які пережити можна. З цього приводу ми намагаємося не морочитися і на такі деталі, які відволікають, не звертати уваги.
- Юрію, ви приїхали сюди в якості олімпійського чемпіона. Які відчуття за своєю готовністю, за самопочуттям?
- Приїхав за медаллю. Боротимемося і доводитимемо, що Україна найкраща, «the best», як то кажуть. А там подивимося.
Інтерв'ю каналу YouTube «Alex Glyvynskyy». ВІДЕО
Прес-служба ФКУ