.
Rss
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
» » Результати всеукраїнських змагань - 2019
  • Опоблікував: admin1
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 5235
1. Кубок України пам'яті олімпійської чемпіонки Ю.Рябчинської
м. Дніпро
UkrCup_2019_full-results_.pdf [2,4 Mb] (cкачиваний: 366)
UkrCup_2019_team-results_.pdf [147,76 Kb] (cкачиваний: 91)
 
2. Чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23 років
м.Дніпро
UkrChamp_U23-jun_full-results.pdf [2,31 Mb] (cкачиваний: 426)
UkrChamp_U23-jun_team-results.pdf [246,25 Kb] (cкачиваний: 57)
 
3. Чемпіонат України з марафону, присвячений пам'яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка
м.Вінниця
UkrChamp_marathon_.pdf [571,96 Kb] (cкачиваний: 128) 
 
4. Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 
м.Ковель
ChU-2019-yunaki-Kovel_.pdf [3,02 Mb] (cкачиваний: 78)
Komandn_rezultatiChU_Yunaki.pdf [131,58 Kb] (cкачиваний: 150) 
  
5. Особистий чемпіонат України
м.Дніпро
UkrChamp_results_.pdf [1,26 Mb] (cкачиваний: 72) 
 
6. Всеукраїнські Ігри ветеранів спорту пам'яті М.М.Баки
м.Дніпро
Ukr-Masters-Games-2019.pdf [341,78 Kb] (cкачиваний: 167) 
 
7. Зональні змагання командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР
(західна зона, смт.Добротвір)
KR_SCh_ZZ_2019.pdf [138,9 Kb] (cкачиваний: 47)
SCh_ZZ_TR_2019.pdf [1,08 Mb] (cкачиваний: 52) 

8. Зональні змагання командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР
(східна зона, м.Полтава)
Strmk-chovn-2019-shd.-Komandn.pdf [133,62 Kb] (cкачиваний: 36)
Strmk-chovn-2019-shd.pdf [775,49 Kb] (cкачиваний: 35) 
 
9. Зональні змагання командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР
(південна зона. м.Миколаїв)
Strmk-chovni-2019-pvden.pdf [852,75 Kb] (cкачиваний: 34)
Strmk-chovni-2019-pvden.-Komandn.pdf [139,83 Kb] (cкачиваний: 15) 
 
10. Зональні змагання командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР
(центральна зона. м.Київ)
Tehnchn-centr-zona-2019.pdf [905,58 Kb] (cкачиваний: 50)
PROGRAMA-OChKIKiyiv-2019.pdf [373,83 Kb] (cкачиваний: 17) 

11. Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР 
м.Дніпро
KChU-DYuSSh-2019-fnal-KOMANDN-Rezultati.pdf [137,26 Kb] (cкачиваний: 196)
KChU-DYuSSh-2019-fnal.pdf [1,57 Mb] (cкачиваний: 294) 
 
12. Командний чемпіонат України
м.Полтава
KChU-2019.pdf [1,73 Mb] (cкачиваний: 261)
19-Ochki-KChU-List-Microsoft-Office-Excel.pdf [125,05 Kb] (cкачиваний: 95)
 
13. V-та дитячо-юнацька Спартакіада
смт.Добротвір
DTEK_2019.pdf [529,01 Kb] (cкачиваний: 104)
DTEK_2019_komandi.pdf [130,73 Kb] (cкачиваний: 42) 
 
14. XVIII-та Міжнародна Львівська регата
м. Львів (Наварія)
Regata_2019.pdf [512,18 Kb] (cкачиваний: 170)
 
15. XXXV всеукраїнські змагання "День машинобудівника"
м.Ковель
DM-2019.pdf [586,38 Kb] (cкачиваний: 213)
 
16. "V Меморіал пам'яті МСМК С.З. Ліміновича"  
м.Житомир
Veterany-Lmnovich-2019.pdf [260,3 Kb] (cкачиваний: 143)
tehnchn-Zhitomir-2019.pdf [731,22 Kb] (cкачиваний: 265)
 
17. "Харківська хвиля"
м.Харків
Kopiya-Harkvska-hvilya.pdf [491,37 Kb] (cкачиваний: 185)

Облако Тегов