.
У нашій постійній рубриці «Ріо-2016. Зворотній відлік» публікуємо інтерв’ю 23-річної киянки Вікторії УС - першої української спортсменки, яка візьме участь в олімпійському турнірі з веслувального слалому. Спортсменка, чиє ім’я в переводі з латинського, як відомо, перемога, що дуже відповідає олімпійському девізу - «Швидше! Вище! Сильніше», розповіла сайту про свій шлях до Ігор в Ріо-де-Жанейро. Вона, до речі стартує в Ріо першою з українських представників майстрів веслування на байдарці та каное, вже 8 серпня. Бесіда проходила ще до відліту на Оліимпіаду. Зараз Вікторія вже повним ходом готується до змагань (на фото).
31 липня в заключний день чемпіонату світу серед молоді та юніорів в Мінську кількість підписчиків у facebook сягнуло гросмейстерської позначки «1000». В цей день відразу шість прихильників веслування поставили «Подобається» нашій сторінці, и один з них став тисячним. Сьогодні, 2 серпня, це число вже дорівнює 1002. Нагадаємо, що 3 липня їх було 900, 7 червня- 700, 31 березня - 500, а 1 липня 2015-го - лише 200. Дякуємо, що ви з нами! Приєднуйтесь до нашої сторінки!
До вашої уваги – наступний герой нашої олімпійської рубрики. Знову байдарочниця – Інна ГРИЩУН із Хмельницького (фото з Монтебело), яка, нагадаємо, розповіла нам, що вона в екіпажі з Анастасією ТОДОРОВОЇ все ж таки виступить на Олімпіаді в Ріо. Зараз ще деякі подробиці. Своєрідний прямий міст з Монтебело, де зараз проходить збір олімпійської збірної, був збудований за допомогою скайпу в середу після ранкового тренування.
До вашої уваги огляд виступу українських веслувальників в заключний день чемпіонату світу серед юніорів та молодів, який проходив в Мінську 28-31 липня. Нагадаємо, що в цей день вони виступали в дев’яти видах програми. Підсумок такий: одне «срібло», дві «бронзи», одне п’яте, два шостих, два восьмих та одне дев’яте місця.
До вашої уваги результати всіх заїздів українських веслувальників на чемпіонаті світу серед молоді та юніорів в Мінську (28-31 липня)
До вашої уваги відеоролики про бронзові досягнення українських веслувальників в денній сесії чемпіонату світу серед юніорів та молоді. Нагадаємо, на третю сходинку сягнули Людмила КУКЛІНОВСЬКА та каноїсти у складі екіпажу-четвірки – Борислав БИЗУ, Богдан ЧАБАН, Олег БОРОВИК та Дмитро ЗАГНІЙ.
Дві бронзові нагороди завоювали українські веслувальники в денній сесії заключного дня чемпіонату світу серед юніорів та молоді в Мінську. Свою другу нагороду на цьому змаганні завоювала Людмила КУКЛІНОВСЬКА, додавши до «срібла» в спринті медаль на дистанції 500 метрів. П’яту медаль збірної України на чемпіонаті «взяли» каноїсти з двох маленьких міст - Борислав БИЗУ із Южного та Богдан ЧАБАН із Ковеля, а також полтавчани Олег БОРОВИК та Дмитро ЗАГНІЙ. За результатами слідкуйте на . Також дивиться трансляції на каналі youtube - .