.
Ми продовжуємо підбивати підсумки першого крупного старту цього року – Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської. Після закінчення змагань ми поспілкувалися зі старшим тренером збірної України Олексієм СЕМИКІНИМ, котрий, як відомо, відповідає за підготовку жіночої байдарки. Звісно, Кубок дав чимало інформації для аналізу.
Байдарочниця збірної України Анастасія ТОДОРОВА на Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської виступала в п’яти видах програми та завоювала три медалі, дві з яких золоті – обидві в екіпажах. В одиночних видах на вищу сходинку їй піднятися не вдалося, втім до цих локальних невдач спортсменка віднеслася спокійно, акцентуючи увагу на тому, що це другорядний старт, а головний – ще попереду. Таким ставленням Анастасія живо нагадала свого одноклубника по ФСК «Хімік» Юрія Чебана, який завжди робив ставку на Олімпійські ігри, чи чемпіонат світу, що часто-густо приносило успіх. Розпочали бесіду з переможного заїду – «в байдарці-двійці, 200».
Полтавська байдарочниця Марія КІЧАСОВА напевно повною мірою може бути задоволена своїм виступом на Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської. Крім, традиційної перемоги в «четвірці», вона відзначилася і в «одиночці», взявши медалі і на «п’ятисотці», і в спринті. Поспілкувалися ми зі спортсменкою невдовзі після перемоги на дистанції 200 метрів. І це відчувалося під час бесіди – посмішка та добрий настрій не залишали ії ані на мить.
Напередодні, у четвер, о 18.15 на олімпійському каналу в Дніпрі «розірвалася» бомба. Інформаційна бомба. Тишу попередніх заїздів розірвала інформація про те, що дворазовий олімпійський чемпіон Юрія ЧЕБАН, який із січня очолює національну збірну, вийде на водну. І це була не вутка. Разом з Володимиром Троцюком він стартував в «каное-двійці, 500», і на досвіді вийшов у фінал. Інтерв’ю погодився давати тільки з напарником. Перше питання було дуже простим: «Що це було?».
Учасник Олімпійських ігор в Ріо каноїст Павло АЛТУХОВ, який «Весняний приз» пропускав через травму, впевнено виграв Кубок України на своїй коронній дистанції – 1000 метрів. Ані Едуард Шеметило, ані Юрій Вандюк жорсткої конкуренції йому не склали.
Львівська байдарочниця Анастасія ГОРЛОВА – переможця Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської в «байдарці-четвірці, 500м» відповіла на кілька питань прес-службі ФКУ за підсумками фінального заїзду.
Загребний екіпажу-четвірки – переможця Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської – Кирило ЧЕРНОМОРОВ – невдовзі після фінішу дав флеш-інтерв’ю прес-службі ФКУ.
До вашої уваги відеозаписи фінальних заїздів четвірок на дистанції 500 метрів, які відкрили програму змагань Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської