.
Rss

ВІТАННЯ ІМЕНИННИКАМ!
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Август 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 494

Українські веслувальники вийшли у фінали ще у восьми видах програми другого дня чемпіонату Європи серед молоді та юніорів, який проходить в Рачіце – тепер їх всього 24. Єдині, хто добрався через півфінал на дистанціях 500 та 1000 м, це минулорічні фіналісти змагань – Олександр ЗАРУБІН/ Олег ПЕТРОВ (на фото). Для цих це буде другий фінал на цьому Євро, як і для дебютантів міжнародних змагань Ельвіри ГРИШАКОВОЇ, Валерії ШАРОВОЇ та Василини КАЛИТЮК, а також Павла БОРСУКА, Юліани ПУТНІНОЇ, Олега КУХАРИКА, Діани СВИРИДОВОЇ, Наталії ДОКІЄНКО та Тетяни ЄДНАК. В трьох фіналах візьмуть участь Людмила ЛУЗАН та Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА, а також ще одна дебютантка – Іванна ДЯЧЕНКО.

  • Дата: 12-07-2019, 19:15
  • Категорія: Новини
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 767

Українські веслувальники вийшли у фінали в 16-ти видах програми з 24-х в перший день чемпіонату Європи серед молоді та юніорів, який проходить в Рачіце. З перших місць це зробили Павло БОРСУК, Іванна ДЯЧЕНКО, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА в одиночці та в двійці в з Людмилою ЛУЗАН, а також чоловіча та юніорська «байдарки-четвірки, 500». Ще в 7-ми видах, 5 з яких олімпійські, в ранковій сесії другого дня відбудуться півфінальні заїзди (LIVE)Всі гонки будуть показані в прямому ефірі на каналі Canoe-EuropeДо вашої уваги повний розклад змагань за участю веслувальників збірної України (онлайн-результати)

  • Дата: 12-07-2019, 08:47
  • Категорія: ---
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 924

38 українських веслувальників візьмуть старт в 33-х видах програми чемпіонату Європи серед молоді та юніорів, який розпочинається 11 липня в Рачіце. Всі гонки будуть показані в прямому ефірі на каналі Canoe-EuropeДо вашої уваги повний розклад змагань за участю веслувальників збірної України (онлайн-результати)

 

 

  • Дата: 10-07-2019, 21:42
  • Категорія: Новини
  • Опоблікував: admin1
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 60
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10 липня святкує свій 65-й день народження голова колегії суддів Федерації каное України, суддя національної категорії, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України БОГДАН ПАВЛОВИЧ БАЛАБАН
Федерація каное України і вся веслувальна громада вітає зі святом і бажає міцного здоров'я та нових здобутків!
  • Дата: 10-07-2019, 00:15
  • Категорія: Новини
  • Опоблікував: admin1
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 87
Рішенням Виконкому ФКУ від 15 червня 2019 року було внесено зміни до Положення "Про порядок сплати та використання членських внесків Громадської спілки "Федерація каное України" та встановлено "розмір єдиного членського внеску для членів ГС ФКУ - 3000 грн та окремо для членів Виконкому ГС ФКУ Президент та Перший Віце-президент ФКУ по 1500 грн, інші члени Виконкому ГС ФКУ по 1000 грн, спортсмени та тренери штатної збірної команди з веслування на байдарках і каное Міністерства молоді та спорту України по 300 грн на рік."

  • Дата: 9-07-2019, 23:42
  • Категорія: Новини
  • Опоблікував: admin1
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 137
24 - 28 липня в м.Дніпрі пройде Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2003-2004 та 2005-2006 рр.н. (стара назва "Стрімкі човни" фінал)
Суддівська бригада (гол.суддя - Венгер В.Л., м.Маріуполь), гол.секретар - Гоголюк А.П., м.Ковель) надали проект ПРОГРАМИ змагань: Strmk-chovni-2019.-Fnal.-PROGRAMA.pdf [178,71 Kb] (cкачиваний: 506)
  • Дата: 9-07-2019, 14:08
  • Категорія: Новини
  • Опоблікував: admin1
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 121
Технічні результати зональних змагань Командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2003-2004 та 2005-2006 рр.н. (південна зона): Strmk-chovni-2019-pvden.pdf [852,75 Kb] (cкачиваний: 246)
Strmk-chovni-2019-pvden.-Komandn.pdf [139,83 Kb] (cкачиваний: 152)
  • Дата: 9-07-2019, 14:02
  • Категорія: Новини
  • Опоблікував: admin1
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 69
Технічні результати зональних змагань Командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2003-2004 та 2005-2006 рр.н. (західна зона): KR_SCh_ZZ_2019.pdf [138,9 Kb] (cкачиваний: 192)
SCh_ZZ_TR_2019.pdf [1,08 Mb] (cкачиваний: 257)
  • Дата: 9-07-2019, 14:00
  • Категорія: Новини
  • Опоблікував: admin1
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 119
Технічні результати зональних змагань Командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2003-2004 та 2005-2006 рр.н. (східна зона):(оновлено 10.07.2019) Strmk-chovn-2019-shd.-Komandn.pdf [133,62 Kb] (cкачиваний: 94)
Strmk-chovn-2019-shd.pdf [775,49 Kb] (cкачиваний: 162)
  • Дата: 8-07-2019, 19:59
  • Категорія: Новини
  • Опоблікував: admin1
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 129
Технічні результати VIII літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам*яті М.М.Баки з веслування на байдарках і каное дивіться в розділі РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ
  • Дата: 2-07-2019, 11:00
  • Категорія: Новини

Облако Тегов