.
Rss
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
» » На шляху до Ріо. Другий закордонний збір
  • Опоблікував: Влад
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 3384

Веслувальники збірної України, а саме кандидати до олімпійської збірної, відправилися на другий закордонний збір. Він, як і перший пройде в турецькій Анталії, а саме в містечку Белек, і триватиме з 5 по 25 січня.

 

У Туреччину відправляться каноїсти Павло Алтухов, Олександр Сивков (спаринг-партнер Алтухова у підготовці), Юрій Вандюк, Андрій Рибачок, Дмитро Янчук, Тарас Міщук та Юрій Чебан, а також представники «байдарки» Інна Грищун, Марія Кічасова, Марія Повх, Світлана Римкевич, Анастасія Тодорова, Іван Семикін та Даниїл Кузьмін. У складі тренерської групи Сергій Жиляєв, В’ячеслав Сорокін, Микола Мацапура та Олексій Семикін. Про це прес-службі ФКУ розповів головний тренер збірної України Олексій МОТОВ, який також відзначив дві провідні «каное-двійки» - претенденти на потрапляння в олімпійську збірну – Янчук/ Міщук та Вандюк/ Рибачок розведені по різним готелям і відповідно тренуватимуться на різних водоймах, щоб зняти зайву психологічну напругу.

- Як надалі проходитиме підготовка байдарочників збірної України, які в грудні працювали в Збур’ївці?

- Група байдарочників під керівництвом Сергія Дубініна продовжить тренуватися в цьому місті, займаючись загальною та спеціальною фізичною підготовкою. В лютому-березні, скоріш за все, ця група проводитиме водну підготовку в Добротворі Львівської області. Для закордонної підготовки на лютий-березень планую з цієї групи залучити Олега Кухарика, який показав конкурентоспроможні результати в минулому році – йому, веслувальнику, який спеціалізується на дистанції 1000 метрів, якраз будуть необхідні великі об’єми «води» в цій період.

Перед Сергієм Дубініним поставлена задача, щоб спортсмени, які претендують на потрапляння в «байдарку-четвірку», показували необхідний час в «одиночці». Також перед цим спеціалістом поставлена, так би мовити, довгострокова задача, а саме - за два роки сформувати групу спортсменів, які могли б претендувати на завоювання ліцензій на Іграх-2020. Гадаю, що це єдиний український тренер з байдарки, який може це виконати. Для отримання серйозного змагального досвіду намагатимемось спланувати для байдарочників і ряд міжнародних стартів.

Перед Едемом Мурадасіловим, який призначений в цьому році тренером збірної України по резерву, така ж задача буде поставлена в каное. Для цього треба проглядати спортсменів вже 1999-2000 років народження, вибирати з них найбільш талановитих та залучати до серйозної підготовки. Тут треба працювати з випередженням, треба думати про Олімпіаду-2020.

Так, у нас є група каноїстів – Денис Камерілов, Віталій Вергелес, Едуард Шеметило, Денис Коваленко, Ельнур Ахадов. Їх можливості нам добре знайомі, але я не бачу, щоб вони якось прогресували та складали конкуренцію кандидатам в олімпійську збірну.

Що стосується, олімпійської підготовки взагалі, то головне, вважаю, що все йде без зривів, і це дуже важливо, особливо в цей, олімпійський, рік. І я впевнений, що результат буде.


 

Прес-служба ФКУ

Облако Тегов