.
Rss
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Сентябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • Опоблікував: admin1
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 1056
12 Конгрес ЕСА28 березня в м. Софії (Болгарія) пройшов "12-th ORDINARY CONGRESS of the EUROPEAN CANOE ASSOCIATION". Нагадаємо, що європейська асоціація об'єднує 44 національні федерації. За винятком кількох в роботі Конгресу взяли участь представники практично всіх європейських країн.
Україну на цьому форумі представляв віце-президент ФКУ Володимир Милян, який і подає звіт по роботі Конгресу.

Серед основних на Конгресі стояло питання виборів до керівних органів асоціації. Дуже цікавою була система таємного голосування: по кілька турів на вибування. Кандидат, який набирав найменше голосів вибував з перегонів, а той хто набирав більше ніж 50% голосів відразу обирався на відповідну посаду.
На цьому Конгресі обирали президента, одного віце-президента, трьох членів правління, двох представників ЕСА в правління ICF, одного аудитора.
Кандидатів на посаду президента було двоє: нинішній президент ЕСА та британської федерації Альберт Вудс і президент Португальської федерації та віце-президент ЕСА Маріо Сантос. Більше ніж 50% голосів відразу набрав британець і таким чином Альберта Вудса (Albert Woods) було переобрано президентом ЕСА на наступний термін.
Jaroslav Pollert (CZE) переміг представника Данії Cristian Jacobsen в перегонах на посаду віце-президента. Thomas Konietzko (GER), Andrej Jelenc (SLO) та Marta Felpeto Lamas (ESP) стали членами правління ЕСА. Для цього потрібно було пройти аж чотири тури голосування, оскільки претендентів на три місця було аж вісім. Єдиний бажаючий Jean Claude Dethise (BEL) залишився на посаді аудитора. Також було обрано представників ЕСА в правлінні міжнародної федерації каное (ICF). Ними стали Thomas Konietzko (GER) та Andrej Jelenc (SLO), які в кількох турах перемогли своїх опонентів Miroslav Haviar (SVK) та Irina Siraeva (RUS).

У кожного з кандидатів була можливість представити себе і свою програму. Однією з найцікавіших була програма Альберта Вудса, де йшла мова про відкритість до співпраці з національними федераціями, про насичений календар змагань, який потребує кращого узгодження з ICF, про необхідність маркетингової стратегії та залучення спонсорів, про кращий телевізійний супровід змагань з веслування.

В наступному питанні порядку денного були внесені деякі зміни до Статуту ЕСА, а саме про те, що в рік Європейських Ігор буде жодних Чемпіонатів Європи з будь-якої дисципліни, включеної в іграх.
Також був затверджений фінансовий звіт ЕСА за 2013-2014 рр., прийнятий бюджет на 2015 р. та програма розвитку на 2015-2016 роки.

Завершився Конгрес відкритою дискусією, яку розпочав своїм виступом президент ICF Хосе Перурена (Jose Perurena). Велике бачення розвитку веслування в світі, глибоке розуміння проблем та основні напрямки для забезпечення веслування як ключового олімпійського виду спорту у 2020-2024 рр. - так можна охарактеризувати промову першої людини в світі веслування.
Команда експертів ICF, яка працює над питаннями розвитку веслування в світі, представила аналіз проблемних точок і конкретні шляхи розвитку: гендерна рівність до 2020 року (в першу чергу розвиток жіночого каное), шлях на компютеризацію системи суддівства, розвиток теле- та відео-комунікацій, створення нових форматів змагань, зміна спортивного реманенту для полегшення перевезення човнів, підвищення конкурентноздатності веслування з іншими видами спорту, створення персоналізованої бази даних та рейтингової системи спортсменів, використання досвіду передових національних федерацій.

Фотозвіт з 12-го Конгресу дивіться в розділі ФОТО

Облако Тегов