.
Rss
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Адреса електронної пошти: ukrcanoefed@meta.ua

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 901
tel: +38 (044) 284 38 37

Календар
«    Октябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
» » ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ
  • Опоблікував: admin1
  • |
  • Коментарів: 0
  • |
  • Переглядів: 627
ЗВЕРНЕННЯ

Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України до виконуючого обов’язки Президента України, Верховної Ради України, РНБО України, Кабінету Міністрів України, воїнів Збройних Сил України, Національної гвардії України, правоохоронних органів, громадських та спортивних об’єднань.

Ми, лідери всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій, що об'єднують у своїх лавах велику кількість молоді та юнацтва України, у цей важкий для Батьківщини час звертаємось до керівництва держави і заявляємо про нашу гарячу підтримку заходів, спрямованих на забезпечення національної безпеки і оборони України, захист її суверенітету і територіальної цілісності.

Цілком підтримуємо прийняту Верховною Радою України Декларацію про боротьбу за звільнення України, Укази Президента України, рішення Ради національної безпеки і оборони України, Кабінету Міністрів України щодо мобілізації Українського народу на відбиття російської агресії і недопущення анексії Кримського півострова та міста Севастополя.

Український народ ніколи не визнає анексію невід'ємної частини своєї території - Автономної Республіки Крим, захопленою Російською Федерацією з грубим порушенням фундаментальних норм міжнародного права і загальновизнаних принципів співіснування держав. АР Крим була, є і буде у складі України. Український народ ніколи і ні за яких умов не припинить боротьбу за звільнення Криму від окупантів, якою б важкою і тривалою вона не була.

Ми підтримуємо зусилля керівництва держави, спрямовані на забезпечення зовнішньополітичних умов для припинення агресії проти України і негайного звільнення Російською Федерацією території Автономної Республіки Крим.

Ми солідарні з проектом резолюції Ради Безпеки ООН від 5 березня 2014 року проти референдуму в АР Крим, запропонованим делегацією США. Росія, тільки одна із усіх держав, членів Ради Безпеки ООН, ветувала цей проект, чим ще раз продемонструвала зразок політичного цинізму і свої загарбницькі наміри, захопивши частину території незалежної держави, члена ООН.

Хочемо також звернутися до наших громадян у АР Крим, братнього кримсько-татарського народу: ми пишаємося вашою мужністю і вірністю Україні. Докладемо усіх зусиль для підтримки вашої боротьби за звільнення від агресора і впевнені, що разом ми переможемо.

Конституцією України встановлено, що оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладається на Збройні Сили України, а забезпечення державної безпеки і захист державного кордону України - на відповідні військові формування та правоохоронні органи держави.

Тому ми звертаємось до вас, воїни Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та правоохоронні органи з підтримкою вашого бойового духу і звитяги.

Наголошуємо, що ми в вас бачимо приклад мужності і самовідданого служіння Україні. Запевняємо, що в наших лавах зростає і гартується патріотична молодь, завжди готова стати поряд з вами до бою.

Наше звернення ми також спрямовуємо до Європейського молодіжного парламенту, дитячих та молодіжних організацій Російської Федерації із закликом засудити небезпечну для усього людства путінську загарбницьку політику і всіляко сприяти припиненню агресії проти України.

Під час проведення ХХ Літніх олімпійських ігор 1980 року у Москві з’явилось гасло: «О спорт, ты – мир!». Спорт завжди, ще із часів античних Олімпійських змагань, був посланцем миру та дружби між народами.

Тому ми спрямовуємо наше звернення також до усіх світових спортивних організацій з засудженням дій Москви стосовно Криму.

Звертаючись до керівних органів нашої держави, запевняємо, що ми, Громадська рада і надалі будемо спрямовувати наші зусилля на згуртування молоді та юнаків навколо керівництва України і надавати всебічну підтримку у справі захисту Вітчизни.

Слава Україні!


Голова Громадської ради О.І. Волков

Облако Тегов